Satıcılar

Satıcılar

Chemorder'ın Hizmetleri tedarikçilerin satışlarını artıracak!

Ürünlerinizi Kaydedin ve Yüzlerce Alıcı Bulun  

Birçok alıcı, ürünleri çevrimiçi olarak bulmaktadır. Ürünlerini müşterileriniz ve müşteri adaylarınızın daha kolay ulaşmasına ve tanımasına yardımcı olun. Firmanızı dünya ticaretine entegre ederek ticaret ağınızı genişletin.  
 

Chemorder’a İstediğiniz Kadar Ürününüzü Kaydedin

Üyeliğiniz ile beraber istediğiniz kadar ürünü yükleyip; teknik bilgilerini, güvenlik verilerini analizlerini, video ve broşürlerini gibi daha fazla bilgiyi de yükleyebilirsiniz.

Doğrudan İletişim

Potansiyel alıcılar ile birebir görüşüp fiyatlarınızı konuşun ve sipariş alın.

Masanızdan Tüm Dünyaya Satıș Yapmaya Bașlayın

Ürünlerinizi dünyanın her yerinden alıcıların görmesini sağlayın, ihracatınızı artırarak satıș ağınızı büyütün ve eșsiz pazarlama fırsatlarından yararlanınız.

ChemOrder Ürün Alıcısına (Müşteriye) Ulaşmanız İçin Size Çözümler Sunar

ChemOrder hammadden, bileşene; yarı mamülden, nihai ürüne; hizmetten danışmanlığa kimya sektörünün tüm alt sektörlerinden her büyüklükte işletmenin binlerce ürünlerini barındıran bir pazar yeridir.

Güvenilir Alıcılarla Buluşun

Dünyanın her yerinden güvenilir alıcılar ile uzun ilişkiler kurup ticaret yapın.  

Uzun Dönemli Sözleşmeler Yapın

Ürün satmak için uzun vadeli koşulları müzakere edip anlaşma yapın ve bu sözleşmeleri pazar yerine taşıyın.

Başlamaya hazır mısın?

Satıcı olarak kaydolun ve Chemorder ayrıcalıklarından faydalanın. Ücretsiz Üye Ol

Pazar Yeri Satıcı Dökümanlarını İndirin

Ekip üyeleriniz için Chemorder'ın sağladığı faydaları vurgulayın. Satıcılar için Chemorder Pazarının yazıcı dostu özetini indirin.

Hemen indir

Sık Sorulan Sorular

Chemorder'a Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kayıt olmak için, firma bilgileriniz ile birlikte en az bir kullanıcı da oluşturmanız gerekiyor. Daha sonra, daha fazla kullanıcı veya yönetici ekleyebilirsiniz. İlk olarak, kullanıcı adı, e-posta ve şifre ile bireysel bir hesap oluşturmalısınız. Oluşturulan hesabın ‘’yönetim paneli’’ne firmanızın adı, adresi ve vergi numarasını kaydetmeniz gerekiyor. Kaydedilen kullanıcının statüsünü belirtmelisiniz. Aynı vergi numarası ve firma ismi ile bir kez tedarikçi veya alıcı olarak kaydolabilirsiniz. Alıcı olarak kayıt olduğunuzda eğer ürün de satmak istiyorsanız tedarikçi hesabını da oluşturmanız gerekmektedir.

Hangi Şirketler Chemorder’ a Üye Olabilir?

ChemOrder Türkçe ve İngilizce olan tüm dünya ülkeleri için uluslararası bir pazar yeridir. Türkiye, Avrupa, Türki Cumhuriyetler, Balkanlar ve Ortadoğu için uluslararası iş yapan her firma üye olabilir. Üye olan firmanın yetkili kaydındaki kişinin, ilgili kişi olduğunun teyidi alınır.

 

Aynı Anda Alıcı Ve Tedarikçi Olarak Kayıt Olabilir Miyim?

Hem ürün almak hem de ürün satmak için ChemOrder’ı kullanabilirsiniz. ‘’Satıcı’’ olarak üye olmak ücretlidir. Bu nedenle aynı anda üyelik yapamıyorsunuz, önce alıcı olarak üyeliğinizi tamamlayıp ardından aynı firma ile satıcı üyeliğinizi başlatabilirsiniz.

 

Teklif İsteyin Nedir?

Aradığınız bir ürünü Chemorder’da bulamadığınızda tedarikçiden teklif isteyin ve ürün ile ilgili anında size geri dönüş sağlasın.