Hakkımızda

Hakkımızda

Bizi daha yakından tanıyın.

thee-images.49182c93

Hakkımızda

20 yıllık tecrübemizi müşterilerimizden gelen istekler ve öneriler doğrultusunda, yapmış olduğumuz projelerin dışında yeni iş fırsatları yakalamak, gelişen teknolojiye ayak uydurmak, tüm dünyadaki müşterilerimizin birbirleri arasındaki bağını kurmak için teknoloji ile kimyayı birleştirerek küresel pazar yeri platformu oluşturuyoruz. Bu platformda, alıcılara daha ileriyi düşünerek hareket etmesine ve onlara çözümler üretmek için bir platformun daha hizmetini veriyoruz.

 

Projemiz hakkında 2018 yılından beri sektör temsilcileri ile istişare ediyoruz. Sektör ihtiyaçlarını ön planımıza alarak, nasıl bir pazar yeri platformu olması gerektiğini araştırıp geliştirdik. İçerik ve altyapı çalışmalarının tamamlanması ile yazılım aşamasına geçerek 2023 Mart ayında ChemOrder’ı sizlerle buluşturduk.

Süreç Boyunca 4 Ana Soru Üzerine Yoğunlaştık

Uzun ve verimli bir çalışmanın sonunda, sektörün tüm soru ve sorunlarının cevabını bulduk. Alıcı ve satıcıyı buluşturan ve onların ihtiyaçlarını karşılayan bir platformu geliştirerek diğerlerinden ayrıcalığımızı sizlerle buluşturduk.

 

ikon1.png          
Tedarikçiler dünyaya ürünlerini daha rahat nasıl satabilir?

ikon2.png          
Hammadde alımında müşteri için marka mı ön planda ürün mü?

 

ikon3.png          
Nihai üretici için önemli bir sorun olan, stokta kalan hammaddeyi geri nasıl iade edecek ve ya satacak?

ikon4.png          
Nihai üretim yapan firmalar ürünlerinin satışını ve bağlantısını nasıl kurabilir?

Değerlerimiz

Yapmış olduğumuz çalışmalarda önceliğimiz, başarı, gelişim, güvenirlik ve dürüstlüktür. Bu bağlamda müşterilerimize en iyi çözümleri sunmak ve birlikte hareket etmek önceliğimizdir.

Empatik Düşünme

Müşterilerimiz gibi düşünerek kendimizi onların yerine koyarak fikirler üretiriz. Teknolojiyi ve sektör gelişmelerini takip ederek yenilikler sunarız.

Kişisel Gelişim

Kişisel gelişimin, kariyer ve yaşam hedeflerinin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bunu göz önüne alarak ekibimiz ile birlikte becerilerimizi ve yapabileceklerimizi ortaya çıkarmak için kişisel eğitimler alıyor ve kişisel gelişimimizin sağlanmasına katkıda bulunuyoruz.

Sorumluluk

İşlerimizi paylaşırız, fikirlerimizi sunarız, geliştiririz ve hep beraber mücadele ederiz. Ekip ruhu, işimizin büyümesi gelişmesi ve müşteri memnuniyeti için en önemli değerlerimizdendir.

Çok Görüşlüyüz

İşlerimizi paylaşırız, fikirlerimizi sunarız, geliştiririz ve hep beraber mücadele ederiz. Ekip ruhu, işimizin büyümesi gelişmesi ve müşteri memnuniyeti için en önemli değerlerimizdendir.